نمایشگاه نفت و گاز سوریه

نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز

نمایشگاه بین المللی تخصصی نفت و گاز در کشور سوریه شهر دمشق در ۳۱ تیر الی ۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور شرکت های صنعتی این حوزه برگزار می گردد.

ارتباط سیاسی استراتژیک سوریه با ایران بعد از جنگ، آسیب جدی به کلیه زیر ساخت های این کشور زده است و نیاز به:

  • بازسازی
  • تعرفه های پایین گمرکی ۴ درصد برای ایران

عدم حضور رقبای منطقه ای ایران در سوریه به ویژه در صنعت نفت و پتروشیمی، ذخایر نفتی ارزنده در سوریه که نیاز به مشارکت در استخراج، پالایش و تولید فرآورده های نفتی دارند اهمییت این نمایشگاه را دو چندان می کند.

نمایشگاه نفت و گاز سوریه

زمان و مکان برگزاری:

۳۱ تیر الی ۳ مرداد ماه ۱۴۰۱ – کشور سوریه شهر دمشق

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس: ۸۸۵۴۰۲۵۲-۰۲۱

www.parsrastak.com

منبع: parsrastak

 

برگزاری این نمایشگاه با حضور هلدینگ بزرگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان و جمعی از شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ خواهد بود. همچنین بعضی دیگر از شرکت های صنعتی حوزه نفت و گاز نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. این نمایشگاه برای بازسازی زیر ساخت های کشور سوریه و همچنین مشارکت بیشتر با کشورهای آسیایی برگزار می گردد.

شرکت دانش بنیان کهاب گستران آیریک زیر مجموعه هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان نیز با محصول سیستم بازیافت بخارات بنزین در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

این شرکت دانش بنیان از سال ۱۳۹۴ موفق به ساخت و ابداع و راه اندازی دستگاه کهاب در سه سطح استیج یک و دو و سه دریافت گواهینامه های ثبت اختراع از سازمان مخترعین کشور گردید. تاکنون بیش از ۹۰ جایگاه توزیع سوخت در کشور به این دستگاه مجهز گردید و با توجه به بخشنامه الزام اجرای طرح کهاب بازار گسترده ای را برای این کشور پیش بینی می شود. مسئولیت اجتماعی شرکت کهاب حفظ محیط زیست برای همیهنان و آیندگان کشور عزیزمان می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =